گان جراحی لمینت شده استفاده اش برای دندان پزشکی ها ممنوع شد

برای اطمینان از ایمنی بهداشتی در موسسات پزشکی و تفریحی، از روپوش های پزشکی یکبار مصرف استفاده می شود که از مواد غیر بافته مدرن “spandbond” ساخته شده است. این یک وسیله ضروری برای محافظت از کارکنان بیمارستان ها، کلینیک ها از عفونت ها، باکتری ها، ویروس ها است.

روپوش طبی یکبار مصرف را در میر باهیل سفارش دهید. ما در زمینه تولید و فروش محصولات بیمارستان ها و کلینیک ها مشغولیم.

علاوه بر روپوش‌های پزشکی یکبار مصرف، می‌توانید روکش کفش، کلاه، ماسک، دستکش نیز خریداری کنید که در صنایع دارویی، آرایشی و بهداشتی و صنایع غذایی کاربرد فراوانی دارند.

انواع روپوش پزشکی یکبار مصرف:

روپوش جراحی غیر استریل چگالی محصول 25 گرم در متر مربع است، آستین آن الاستیک است یا سرآستین از لباس بافتنی ساخته شده است.روپوش جراحی غیر استریل با افزایش تراکم. از نظر چگالی 42 گرم در متر مربع، یک کاف از مواد بافتنی متفاوت است.
روپوش جراحی استریل قیمت روپوش پزشکی یکبار مصرف از نوع استریل کمی بالاتر از غیر استریل است. این محصول از مواد نبافته با کاف بافتنی ساخته شده است.
روپوش جراحی استریل با افزایش تراکم. مانند غیر استریل، دارای چگالی 42 گرم در متر مربع است.

گان
روپوش جراحی استریل با درج های لمینت محافظ. طراحی شده برای عمل های جراحی، و درج های لمینت محافظ به طور قابل اعتمادی از پزشکان در برابر میکروارگانیسم های مضر محافظت می کند. شما می توانید یک مانتو طبی با درج لمینت را به صورت عمده در فروشگاه اینترنتی ما خریداری کنید، در حالی که تراکم آن 45 گرم بر متر مربع و تراکم روسری ها 65 گرم بر متر مربع است.
از ویژگی های متمایز مدل ها استفاده از مواد نبافته چهار لایه برای دوخت، وجود گره های مخصوص در ناحیه کمر و گردن و همچنین افزایش تراکم پارچه است.

عدم وجود درز روی شانه (آستین راگلان) حرکت راحت و راحت دست های پزشک را فراهم می کند، در حالی که لباس محافظ با قدرت، نرمی و سبکی مشخص می شود. وجود درج های ویژه مقاوم در برابر رطوبت، محافظت قابل اعتماد را تضمین می کند، در حالی که نقش یک سپر ضد باکتری را ایفا می کند.