چند حقیقت جالب در مورد پنیر پیتزا مطهر که باید بدانید

در ایالات متحده آمریکا، روز ملی پیتزا پنیر در 5 سپتامبر جشن گرفته می شود، یک تعطیلات غیر رسمی اما بسیار محبوب، به نام ضیافت مارگریتا و پیتزا با پپرونی، سوسیس، قارچ یا پیاز.

پنیر پیتزا مطهر یکی از پنیر های پرکاربرد و پرفروش می باشد که در بازار های داخلی و خارجی از رونق بسیار خوبی برخوردار است.

آمریکایی ها پیتزا را دوست دارند، تا جایی که یک روز جشن غیر رسمی اما بسیار محبوب را به آن اختصاص داده اند: این روز ملی پیتزا پنیر است که هر سال در 5 سپتامبر به نام ضیافت مارگریتا و پیتزا با پپرونی جشن گرفته می شود.

سوسیس، قارچ یا پیاز، که انواع ترجیحی آمریکایی ها هستند.

Assolatte با استناد به نتایج تحقیقات انجام شده توسط Mintel در میان پیتزافروشی های ایالات متحده، تأکید می کند که تقریباً 1 از هر 2 آمریکایی پیتزا با یک پنیر اضافی سفارش می دهد.

اما حتی در ایتالیا، از نظر پنیر پیتزا، ما در رتبه دوم قرار داریم. از مارگریتای کلاسیک، پیروزی موزارلا، تا چهار پنیر خوش طعم در انواع مختلف آن، دنیایی از پیتزا برای کشف وجود دارد.

و برای کسانی که راضی نیستند، پیتزاسازان نیز دستور العمل هایی با 5 و حتی 6 پنیر ایجاد کرده اند.

پنیر

Assolatte مناسب ترین جفت ها را انتخاب کرده است، آنهایی که حداقل یک بار و حداقل در 5 سپتامبر برای پیوستن به جشن های آمریکایی و همچنین در ایتالیا، برای یک روز، ازدواج شاد بین پیتزا و پنیر.

همه ما با دیدن یک پیتزا پنیر کاملاً رویه می شناسیم: ذوب شده، کمی قهوه ای شده، و به اندازه کافی کشش برای یک عکس پنیری که ارزش آب دهان را دارد.

در حالی که بسیاری از علاقه مندان به پیتزا پنیر با مواد پنیری کلاسیک مانند موزارلا آشنا هستند، تعداد کمتری با گزینه های معمولی مانند ریکوتا یا مخلوط پنیرهای مخلوط آشنا هستند.

برای کسانی که کلاسیک هستند: موزارلا بوفالو، گوجه فرنگی گیلاسی و ریحان.

برای کسانی که پیتزا سفید را ترجیح می دهند: پنیر قابل پخش تازه و کدو سبز کبابی.

برای کسانی که عاشق سادگی هستند: Parmigiano Reggiano، گوجه فرنگی و مقداری روغن زیتون فوق بکر خام.

برای کسانی که به دنبال خوراکی هستند: Caciocavallo با مورتادلا و پسته.

برای کسانی که جرات دارند: گورگونزولا و پیاز.

برای دوستداران دسر: ماسکارپونه و توت فرنگی، با سرکه بالزامیک.