پوشیدن لباس بچه گانه شب یلدا ممنوع اعلام شده است

شایان ذکر است که لباس بچه گانه شب یلدا یکی از ملزومات لباس بچه گانه است که حتماً می خواهید آن را تهیه کنید و در هر دو مدل آستین بلند و کوتاه موجود است.

این تکه لباس تعویض پوشک را برای والدین تازه وارد با بسته شدن دکمه در پایین آسان می کند.

همانطور که کودک شما رشد می کند و تحرک بیشتری به دست می آورد، این لباس های بدن نوزاد نرم، انعطاف پذیری سبکی را ارائه می دهند و از پارچه پنبه ای قابل تنفس ساخته شده اند.

حتما برای هر دمایی ترکیبی از بدنه های برند Onesies را در آستین کوتاه، آستین بلند و بدون آستین خریداری کنید.

این کالای یک تکه احتمالاً در چند ماه اول کمد لباس کودک شما خواهد بود، پس حتما آن را در اندازه ها و رنگ های مختلف تهیه کنید.

همانطور که احتمالاً انتظار دارید، نوزاد شما در چند ماه اول زندگی بیشتر وقت خود را به خواب می گذراند، بنابراین خرید لباس خواب زیاد ایده خوبی است، زیرا کودک شما در سال اول زندگی خود ورزش های زیادی انجام می دهد.

لباس

خط لباس کودکان Gerber ما طیف گسترده ای از لباس خواب های طراحی شده برای پسران و دختران کوچک را ارائه می دهد که هم برای خواب و هم برای بازی طراحی شده اند.

لباس خواب کودک ما که از پلی میکروفلیس ساخته شده است دارای پاهای پوشانده شده است تا کودک شما را در تمام طول شب گرم نگه دارد.

طراحی زیپ جلویی تعویض لباس یا پوشک نوزاد را آسان می کند و زبانه کشش زیپ مانع از بازی کودک با زیپ می شود.

بسیاری از لباس های خواب ما نیز برای ایمنی بیشتر در برابر آتش مقاوم هستند.

وقتی برای اولین بار کودک خود را به خانه می آورید، از اینکه چقدر سریع می توانید دستمال مرطوب و پیشانی های کثیف را کنترل کنید شگفت زده خواهید شد.

نوزادان هنگام یادگیری شیر دادن به آب دهان و آب دهان می افتند، بنابراین تهیه این لوازم ضروری است.