پنل ال ای دی هوشمند باعث جمع شدن حشرات درباغ نمی شود

در واقع اصطلاح پنل ال ای دی هوشمند (مترادف با: چراغ پنل ال ای دی) برای چراغ های ال ای دی دیواری و سقفی مخصوصاً مسطح استفاده می شود که به فضای نورانی بزرگ مجهز شده اند.

پنل های LED معمولا دارای لبه باریکی به رنگ سفید یا نقره ای هستند. یک سطح خروجی نور بزرگ در وسط وجود دارد. در نتیجه، پنل های LED به نوردهی وسیع و همگنی دست می یابند.

پنل های LED در اشکال مختلف از گرد تا مربع و مستطیل موجود هستند.آنها در رنگ های مختلف روشن موجود هستند. رنگ های روشن 3000 تا 6000 کلوین رایج هستند.یک پنل LED از چندین لایه تشکیل شده است.

لایه بیرونی از یک قاب آلومینیومی و یک صفحه فولادی مقاوم در پشت تشکیل شده است.

پنل

شکل پنل LED را پشتیبانی می کند و در عین حال با جذب گرما از قاب آلومینیومی و دفع یکنواخت آن، اتلاف گرما را تضمین می کند. این امر موجب خنک‌سازی غیرفعال می‌شود و پنل LED به طور بهینه در برابر ایجاد گرما محافظت می‌شود.

نوارهای نور LED در کنار قاب آلومینیومی قرار گرفته اند. آنها نور را به یک صفحه رسانای نور می خورند. آنچه در مورد این صفحه خاص است پخش کننده های ریخته گری میکروسکوپی هستند.

آنها نور را به طور یکنواخت بر روی سطح قابل مشاهده پانل LED توزیع می کنند و روشنایی همگن را تضمین می کنند. بدون این صفحه رسانای نور، نور LED ها در تمام سطح پخش نمی شود، بلکه فقط لبه را روشن می کند.

یک صفحه بازتابنده عقب نیز نور را به جلوی پنل LED منعکس می کند. انتهای پنل LED صفحه دیفیوزر است که از پلی کربنات ساخته شده است. نور را به طور پراکنده پخش می کند و آن را به طور گسترده در اتاق ساطع می کند.