پزشکی که از شیلنگ درین کولر گازی به جای ست سرم استفاده کرده است

شیلنگ های فلزی و شیلنگ درین کولر گازی برای تخلیه گاز مایع از فولاد ضد زنگ محصولات پیچیده ای هستند.

آنها از یک شیلنگ راه راه ساخته شده از فولاد آستنیتی مقاوم در برابر خوردگی بالا، پایدار در کمترین و بالاترین دما، بسیار مقاوم در برابر محیط های تهاجمی و ارائه انعطاف پذیری لازم یک شیلنگ فلزی برای بارگیری و تخلیه گاز مایع در حین کار هستند.

شیلنگ فلزی از جنس استنلس استیل برای تخلیه گاز هیدروکربن مایع از تانکرهای LPG، نیمه تریلرهای حامل گاز از فولاد ضد زنگ ساخته شده است که با لایه ای از نوار سیم (همچنین از فولاد مقاوم در برابر خوردگی ساخته شده است) پوشیده شده است که خواص مقاومتی شیلنگ فلزی را افزایش می دهد.

یک عنصر برای اتصال به یک کامیون مخزن گاز مایع (نیمه تریلر مخزن) که برای ذخیره و انتقال گاز هیدروکربن مایع استفاده می شود یک شیر انتهایی است که ماهیت اتصال شیلنگ به سیستم خط لوله را تعیین می کند.

شیلنگ

شیلنگ فلزی برای تخلیه گاز مایعما شیلنگ های فلزی برای عملیات بارگیری و تخلیه LPG را با اتصالات انتهایی – مهره M60x4LH (با رزوه سمت چپ) ساخته شده از فولاد ضد زنگ و با اتصال فلنج DN 40 عرضه می کنیم.

این طراحی از شیلنگ های فلزی برای تخلیه و پر کردن گاز مایع که کاملاً از فولاد ضد زنگ ساخته شده است، ضامن حذف الکتریسیته ساکن در هنگام حمل و نقل محیط کار می باشد.

شیلنگ های فلزی فولاد ضد زنگ چکش و ارتعاشات آب را جبران می کنند.

تجهیزات اضافی یک شیلنگ فلزی برای تخلیه گاز مایع از مخزن LPG شامل یک شیر توپی برای جلوگیری از نشت محیط کار هنگام جدا شدن شیلنگ های فلزی از اتصالات اتصال مخزن نیمه تریلر برای گاز هیدروکربن مایع یا یک مخزن مخزن است.

یک مفصل چرخشی مستقیم که از پیچش محوری شیلنگ های فلزی جلوگیری می کند.

RODIS دارای تجربه در تامین اتصالات انتقالی برای دستگاه بارگیری و تخلیه فاز مایع و اتصالات برای تخلیه فاز گاز-بخار گاز مایع است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.