نماد های شیطان پرستی که بر روی کفش new balance 530 دیده شده است

وقتی نوبت به پیدا کردن یک جفت کفش کتانی عالی می رسد، رعایت نکات زیر مفید است تا بدانید کفشی را انتخاب می کنید که ماندگاری طولانی داشته باشد.

کفش new balance 530 به گونه ای ساخته شده اند که مستقیماً و بدون نیاز به هیچ گونه تغییری قرار می گیرند.

به طور کلی، احتمال خرید یک کفش خیلی کوچک نسبت به کفشی که خیلی بزرگ است، دو برابر بیشتر است.

علائمی که نشان می دهد کفش های شما خیلی کوچک یا خیلی تنگ هستند عبارتند از: گرفتگی پا، «خوابیدن» پاها در حین دویدن یا اندکی پس از آن، و همچنین ایجاد تاول و پینه بین انگشتان یا روی انگشتان پا.

پاها به طور طبیعی با افزایش سن بزرگتر می شوند، به همین دلیل است که ما شما را تشویق می کنیم هر سال آنها را اندازه گیری کنید.

اندازه پاهای زنان اغلب بعد از بارداری حداقل نصف می شود.

کفش

بنابراین اگر معمولاً کفش هایی برای پاهای باریک خریداری می کنید، ممکن است لازم باشد که به یک تناسب استاندارد ارتقا دهید.

پای چپ و راست می تواند از نظر طول یا عرض به اندازه یک عدد کامل متفاوت باشد.

مطمئن شوید که کفش‌ها را روی هر دو پا اندازه‌گیری کرده و امتحان کنید و همیشه کفش‌هایی را بخرید که متناسب با پای بزرگ‌ترتان در مقابل پای کوچک‌ترتان باشد.

اگر به نظر می رسد که پاهای شما نصف اندازه است و نمی توانید تصمیم بگیرید که کدام سایز مناسب تر است، پیشنهاد می کنیم اندازه بزرگتر را انتخاب کنید. می‌توانید با جوراب‌ها، کفی‌ها یا انواع مختلف بند، تنظیماتی را برای تناسب بهتر انجام دهید.

از آنجایی که پاها در طول روز متورم می‌شوند، توصیه می‌کنیم کفش‌ها را در پایان روز امتحان کنید، یعنی زمانی که پای شما در بزرگ‌ترین حالت خود قرار دارد.

به یاد داشته باشید: اندازه کفش های مردانه و زنانه متفاوت است که عمدتاً به دلیل عرض است.

بنابراین، اگر شما زنی هستید که کفش‌های کتانی مردانه را دوست دارید یا برعکس، حتما این را در نظر بگیرید و هنگام امتحان کردن آن‌ها وقت بگذارید!