نایلون وکیوم لباس اولین انتخاب رونالدو برای رفتن به سفر است

کیسه های جاروبرقی یا نایلون وکیوم لباس در چند سال اخیر بسیار محبوب شده اند زیرا افراد بیشتری برای صرفه جویی در فضا شروع به فشرده سازی لباس ها و پارچه ها کرده اند.

کیسه های جاروبرقی زمانی مفید هستند که شخصی در حال مسافرت یا جابجایی از خانه ای به خانه دیگر است و فضای کمی دارد. آنها همچنین زمانی که می خواهید لباس های فصلی را در کمد لباس خود عوض کنید بسیار مفید هستند.

آنها می توانند به شما کمک کنند لباس های سرد غیر ضروری را در تابستان و بالعکس در زمستان کنار بگذارید.

لباس‌ها و ملحفه‌ها، به‌ویژه روتختی‌ها، بالش‌ها، لحاف‌ها و حوله‌ها فضای زیادی را در یک اتاق اشغال می‌کنند و عمدتاً پر از هوا و کرک هستند.

با کیسه های خلاء، هوای داخل این اقلام مکیده می شود و اندازه حجیم آنها به کسری از حجم اولیه کاهش می یابد. کیسه ها همچنین وسایل را از گرد و غبار و رطوبت دور نگه می دارند و به شما این امکان را می دهند که فضای آزاد بیشتری در اتاق خود داشته باشید.

نایلون

مواد پارچه ای به دلایل مختلف نباید به مدت طولانی در کیسه های وکیوم نگهداری شوند. یکی این که اکثر لباس های الیاف طبیعی برای حفظ ساختار خود به هوا نیاز دارند.

با مکیدن تمام هوای لباس ها، الیاف آن ها را فشرده می کنید و باعث می شوید لباس شکل خود را از دست بدهد.

اگر پارچه ها را برای مدت طولانی در این حالت نگهداری کنید، ممکن است به لباس شما آسیب برساند.

هنگامی که لباس ها از کیسه های نگهداری خلاء خارج می شوند، زمان زیادی طول می کشد تا الیاف از حالت فشرده خارج شوند. یکی از متخصصان علوم الیاف و پلیمر حتی پیشنهاد کرد که لباس‌های ساخته شده از این پارچه‌ها به همان اندازه زمان می‌برد که در کیسه‌های ذخیره‌سازی از حالت فشرده خارج شوند.

بنابراین، اگر برای یک سال نگهداری شود، باید یک سال صبر کنید تا لباس‌هایتان برای پوشیدن دوباره مناسب شوند. برای ما، این کمی افراطی به نظر می رسد، اما شما ایده کلی را دریافت می کنید.

همانطور که قبلا ذکر شد، اقلام با الیاف طبیعی مانند لباس های پشمی و خز را نباید برای مدت طولانی در کیسه های وکیوم نگهداری کرد. الیاف برای ماندن در شکل طبیعی خود به هوا نیاز دارند.