لامپ زنون که برای ام وی ام 315 تعبیه شده است رانندگی را برای شما در شب آسان می کند

لامپ های زنون Interpower اساساً برای جایگزینی زنون استاندارد طراحی شده اند.

در مقایسه با لامپ زنون برای ام وی ام 315 که در کارخانه نصب شده اند، کارایی بیشتری دارند و عملکرد طولانی و بدون مشکل را در طول عمر مشخص شده (3000 ساعت) ارائه می دهند.

برای راحتی رانندگان، لامپ ها در سه نوع دمای رنگ – 4300K ،5000K و 6000K تولید می شوند: از گرمتر تا فوق سرد.

پس از نصب لامپ های زنون، خودروی شما شیک تر به نظر می رسد، فردیت پیدا می کند و در بخش های دشوار جاده و هنگام رانندگی در آب و هوای بد ایمن تر می شود.

خرید لامپ زنون Interpower حتی برای یک کاربر ناآماده بسیار ساده است: شما باید پایه لامپ را بدانید که به طور پیش فرض در چراغ های جلوی اتومبیل شما نصب شده است.

لامپ

همه این مقادیر یا در اسناد فنی یا در وب سایت سازنده خودرو نشان داده شده است. و البته، تکنسین خودرو که لامپ های جدید را نصب می کند نیز می داند که شما به چه نوع پایه ای نیاز دارید.

دانستن اینکه برای عملکرد صحیح لامپ های زنون، یک واحد احتراق ویژه در محفظه موتور خودرو نصب شده است که ولتاژ 12 ولت موجود در خودرو را به 24000 ولت سرعت می بخشد، اضافی نخواهد بود.

اندازه این بلوک (یا بالاست، همانطور که به آن نیز گفته می شود) بسیار کوچک است، اما اگر آن را در یک موتور سیکلت نصب کنید، به اصلاح ویژه آن نیاز خواهید داشت باریک.

البته، برای یک فرد ناآماده، نصب مستقل لامپ زنون دشوار خواهد بود. بنابراین، ما به شدت توصیه می کنیم با این سوالات با متخصصان تماس بگیرید تا به خود، لامپ و خودرو آسیبی نرسانید.

فراموش نکنید که به استاد خدمات خودرو خود نیز اطلاع دهید که طبق قوانین عملکرد سیستم های زنون اتخاذ شده در فدراسیون روسیه، وسیله نقلیه باید نه تنها به تنظیم خودکار شیب چراغ جلو، بلکه به واشر چراغ جلو نیز مجهز باشد.