فرش 500 شانه 6 متری شما از داشتن تخت بی نیاز می کند

یکی از قدیمی ترین فرش ها به نام فرش 500 شانه 6 متری است که قبل از میلاد وجود داشته است.

این فرش در سال 1949 در سیبری پیدا شد. حصیر با اینکه قدیمی است با طرح های پیچیده و پیشرفته طراحی شده است و الیاف آن دوست داشتنی است و رنگ ها نیز عالی است.

در آن زمان سیستم قالیشویی حرفه ای وجود نداشت وگرنه پازیریک حتی پس از شکل گیری چندین هزار سال پیش بهترین فرش ها خواهد بود.

گاه سؤالی مطرح می شود که قالیچه از کجا نشأت گرفته است و در پاسخ عده ای از ترکیه و ایران می گویند، اما پاسخ دقیق متفاوت است. قالیچه در قرن هفتم قبل از میلاد یا قبل از آن در ارمنستان پدید آمد.

تا آنجا که به تاریخ فرش 500 شانه 6 متری و قالی مربوط می شود، جای تعجب نیست که این تاریخ به قدمت خود انسان باشد.

این در غریزه انسان است که به دنبال آسایش و اطاعت باشد. انسان همیشه آرزوی داشتن فضایی دنج را داشته است. فرقی نمی‌کند که در مورد انسان‌های غارنشین یا انسان‌های امروزی چیست، طبیعت همچنان همان است.

مردانی که در غارها زندگی می‌کنند متوجه شده‌اند که قالی‌ها یا قالی‌ها برای پوشاندن خود و تأثیر گرمایی در روزهای سردتر با استفاده از پوست حیوانات وجود دارد.

با وجود این واقعیت ها، انسان های امروزی به دلیل انقلاب مستمر چنین نیازهای ذاتی ندارند، اما ما همچنان به استفاده از فرش های باستانی در خانه های خود تمایل و انگیزه داریم. معمولا قالیچه های سنتی ظاهری کهن دارند.

استفاده از فرش به عنوان پوشش کف از زمان تکامل انسان وجود داشته است. اول از همه، آنها برای خواب استفاده می شدند تا آسایش و خواب محافظت شده را فراهم کنند.

به دلیل کیفیت تامین گرما در روزهای سرد مورد استفاده قرار گرفت. با این حال، زمان گذشت و با استفاده از پوست حیوانات و تمام مواد مرتبط، تجارت فرش آغاز شد.

فرش ها منابعی بودند که مردم با فروش آن در نقاط مختلف جهان، غذای کافی را به دست می آورند. امروزه با شروع از پوست و پوست حیوانات، به اندازه کافی تکنولوژی و پیشرفته وجود دارد که در حال حاضر مواد مصنوعی و مصنوعی وجود دارد که توسط آن فرش ساخته می شود.