سیر قرمز همدان کاشتش در زمین های شمال ممنوع شد

جالب است این موضوع را بدانید سیر قرمز همدان ابر غذایی است که هیچ آشپزی دوست ندارد بدون آن باشد. حبه‌های آبدار، آبدار، معطر و طعم‌دار سیر خانگی بی‌نظیر است و از هر چیزی که در فروشگاه می‌توانید پیدا کنید، پیشی می‌گیرد. تخت باغ خود را آماده کنید.

سیر نرم در آب و هوای مختلف پیاز تولید می کند و برای رشد به دوره سرمای زمستانی سرد (بهاری) نیازی ندارد، که آن را برای مناطقی با زمستان های معتدل مناسب می کند، اگرچه در مناطقی با زمستان های سرد نیز به خوبی رشد می کند.

یقه‌های نرم معمولاً میخک‌های کوچک‌تری نسبت به انواع یقه سخت دارند، تا یک سال ذخیره می‌شوند و برای بافتن مناسب هستند.

سیر سفت دارای طعم پیچیده تری است و در فصل بهار ساقه گلی بلند و خوراکی به نام “scape” تولید می کند، البته به استثنای چند مورد. انواع سیر سخت معمولاً برای 4 تا 6 ماه قابل نگهداری هستند.

بسیاری از سختی ها به دوره سرمای زمستانی نیاز دارند و معمولاً برای مناطق زمستانی ملایم مناسب نیستند، با این حال، بهاری شدن را می توان تقلید کرد. به سادگی پیازها را در یک مکان تاریک در دمای 40 درجه فارنهایت با رطوبت نسبی 80 درصد به مدت 40 تا 45 روز قبل از کاشت قرار دهید.

سیر

به دلیل محدودیت های ایالتی، ما نمی توانیم سیر را به آیداهو، هاوایی و شهرستان های زیر در واشنگتن – آدامز، بنتون، فرانکلین، گرانت و کلیکتات (از جمله شهرهایی مانند اتللو، پاسکو، موزس لیک، کنویک و ریچلند) ارسال کنیم. لطفاً اگر در یکی از این مکان ها زندگی می کنید سیر سفارش ندهید.

در پاییز، شما به سادگی یک حبه از سر سیر امسال را بکارید، روی آن را با مالچ بپوشانید و در تابستان در اواسط فصل باغ سبزیجات برداشت کنید. پس از برداشت و تمیز کردن بستر، می توانید محصول دیگری را در همان بستر بکارید!

همچنین می‌توانید از برگ‌های سیر یا «منظره‌هایی» که در اوایل بهار ظاهر می‌شوند لذت ببرید. آنها سرخ شده یا در سالاد خوشمزه هستند.

گل رز بدبو علاوه بر داشتن طعمی شدید و کاربردهای فراوان در آشپزی، به عنوان یک دافع حشرات در باغ نیز عمل می کند و قرن هاست که از آن به عنوان یک درمان خانگی استفاده می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.