ساخت اسباب بازی ظرفشویی که تجزیه می شود

هیچ آشپزخانه اسباب بازی،بدون اسباب بازی ظرفشویی کامل نمی شود.

لوازم آشپزخانه خود را با این ماشین ظرفشویی رنگارنگ و کاربردی تکمیل کنید! بعد از شام، ظروف را در ماشین ظرفشویی بگذارید و آب را اضافه کنید.

می توانید جریان آب و آبکشی ظروف را از داخل شیشه ببینید! عملکردها و صداهای عملکرد ماشین ظرفشویی Playgo را بسیار واقعی می کند.

ماشین ظرفشویی من یک ست ظرف غذاخوری 12 تکه و سینی کارد و چنگال دارد. ماشین ظرفشویی من Playgo به 3 باتری قلمی نیاز دارد.

کودکان زیر یک ماه عملاً علاقه ای به اسباب بازی ندارند. چنین خرده هایی فقط نیاز به مراقبت و مراقبت مداوم از مادر دارند. از روزی که نوزاد یک ماهه می شود می توانید برای نوزادان اسباب بازی بخرید.

کارشناسان خاطرنشان می کنند که کودکانی که روی یک شی خاص تمرکز می کنند و عناصر متحرک را دنبال می کنند، قبلاً به اسباب بازی نیاز دارند.

اسباب بازی

اکثریت قریب به اتفاق اسباب بازی ها از پلاستیک ساخته شده اند یا دارای اجزای پلاستیکی زیادی هستند: فقط به سربازان اسباب بازی، آجر یا عروسک فکر کنید. این یک ماده مقاوم است و به راحتی تمیز می شود.

بیایید ببینیم چگونه: وقتی اسباب‌بازی‌ها کوچک هستند و مشخصاً بدون باتری (و برچسب) هستند، می‌توانیم آنها را مستقیماً در ماشین ظرفشویی با کمی جوش شیرین یا یک ماده شوینده خنثی بشوییم.

وقتی بازی‌ها بزرگ‌تر هستند، برای از بین بردن کثیفی‌ها و باکتری‌ها می‌توانید از محلول آب و سرکه یا آب داغ و مواد شوینده ضد حساسیت استفاده کنید: برای سخت‌ترین گوشه‌ها با یک دستمال میکروفیبر با کمک برس تمیز می‌شوند.

ممکن است تصادفی نباشد که پس از سفر به یک موزه یا جشنواره با تعداد زیادی از فعالیت‌های دستی و اسباب‌بازی‌های لمسی، کودکان روز بعد احساس بیماری می‌کنند و ممکن است بیمار شوند.

افراد زیادی، مکان ها و چیزهای جدید همه اینها سالم ترین محیط برای یک کودک نیست. نظافت و بهداشت بسیار مهم است، به خصوص اگر کودک دوست دارد اسباب بازی ها را با خود به مهدکودک یا بیرون حمل کند.

همچنین تمیز کردن اسباب‌بازی‌های خانه در صورت بیماری و پس از بیماری بسیار مهم است.