دختری به قابلمه گرانیتی فرموک خودکشی کرد

هنگام پخت و پز با قابلمه گرانیتی فرموک از استفاده از ظروف فلزی استیل خودداری کنید زیرا می تواند به راحتی به پوشش آسیب برساند. در عوض، به شما پیشنهاد می شود از ظروف آشپزخانه چوبی یا سیلیکونی استفاده کنید.

ظروف گرانیتی خود را روی هم نچسبانید و از تماس مستقیم با سایر ظروف خودداری کنید زیرا سطح نچسب را خراش می دهد. اگر فضای زیادی در کابینت خود ندارید، می توانید یک دستمال کاغذی را بین ظروف آشپزی روی هم قرار دهید تا از روکش محافظت کنید.

ظروف گرانیتی خود را به سطوح سخت نیندازید یا به آن برخورد نکنید. اگر به طور تصادفی ظرف گرانیتی خود را رها کردید و پوشش داخلی آن خرد شد، ظروف آشپزی آسیب دیده را فوراً دور بیندازید.

هنگام پخت و پز با ظروف گرانیتی، فقط تابه را روی حرارت کم گرم کنید تا پوشش نچسب آن بهتر حفظ شود؛ هنگام پخت و پز همیشه از مقدار کمی روغن یا کره استفاده کنید که باعث می شود پوشش نچسب بیشتر بماند، به خصوص اگر از روش های پخت و پز مانند سرخ کردن و سرخ کردن استفاده می کنید.
قابلمه

این قابلمه ها دارای مقاومت و آسیب پذیری هایی نیز هستند. همانطور که قبلاً مشخص شد، ظروف با روکش سرامیکی نمی توانند دمای بسیار بالا را تحمل کنند، در حالی که سرامیک جامد و گرانیت می توانند، اما به جای آن در سایر زمینه ها کوتاهی می کنند.

بحث در مورد این مقوله کمی دشوار است، زیرا همه محصولات دارای نسخه های پایین و با کیفیت هستند؛ قیمت خاصی برای ظروف گرانیتی یا ظروف سرامیکی جامد وجود ندارد. به طور متوسط، ظروف آشپزی با روکش سرامیکی ارزان‌ترین ظروف در بین همه این گزینه‌ها هستند، اما کمی بین سرامیک جامد و گرانیت جابجا می‌شوند.

ظروف گرانیتی دارای ویژگی های بسیار خوبی هستند، مانند سبک بودن، زیبایی شناختی و مقاوم بودن در برابر زنگ زدگی. از نظر کارایی، ظروف گرانیتی می توانند حرارت بالا را تحمل کنند و گرما را حفظ کنند؛