خلاقیت های به کار گرفته شده در انواع گوشواره های انرژی بخش

برخی از محبوب ترین سبک ها عبارتند از خلاقیت های فلزی باریک، سبک های لوله مانند ضخیم تر، طرح های تقویت شده با سنگ های قیمتی یا قطعاتی که ظاهر یک زنجیره را شبیه سازی می کنند.

انواع گوشواره‌های منگوله‌ای  مبل با قیمت ۵ میلیون دارای منگوله‌های پارچه‌ای ریسه‌ای واقعی هستند یا انواع گوشواره‌هایی را تعریف می‌کنند که از نظر طراحی شبیه به منگوله هستند.

وقتی گوشواره های منگوله ای از فلز ساخته می شوند متن تشکر مشتری از فروشنده شامل تعداد زیادی زنجیر باریک هستند که از همان نقطه شروع می شوند و شبیه یک منگوله فلزی واقعی هستند.

سبک های دیگر عبارتند از انبوهی از یافته های گوشواره که با مهره های ریز، طلسم های مادر مروارید یا سایر زیورآلات تزئین شده اند.

گوشواره‌های منگوله‌ای آویزان، پرانرژی و بازیگوش، تکه‌های بیانی هستند. رایج ترین انواع آن دارای نخ گلدوزی است، اما برخی از توری یا سایر مواد نساجی ساخته شده اند.

گوشواره های ژاکت یک خلاقیت مدرن و نوآورانه هستند که معمولاً دارای یک چفت یا نگین در جلو هستند، در حالی که قسمت بزرگتر گوشواره در پشت و زیر گوش قرار دارد.

اکثر طرح ها دارای یک گل میخ ساده در جلو هستند (مانند گل میخ زیرکونیا یا مروارید)، اگرچه خلاقیت های پیچیده تری نیز وجود دارد.

قسمتی که از پشت به نظر می رسد پیچیده تر است، از جمله طرح های گل، ستاره یا نقوش برگ.

برخی ممکن است گوشواره طلا را گل میخ های مرتفع بنامند.

زیرا آنها نسخه پیچیده تری از گل میخ هستند که از نظر طراحی منحصر به فرد هستند و درخشش و علاقه بصری بیشتری را به ارمغان می آورند.

گوشواره های خوشه ای قطعاتی هستند که چندین سنگ قیمتی را به نمایش می گذارند که در کنار هم قرار گرفته اند.

آنها می توانند گل میخ باشند (مانند گل میخ، جایی که هر گلبرگ دارای الماس یا جواهری متفاوت است) یا می تواند آویزان باشد. سبک‌های خوشه آویزان شامل چندین زنجیره و چندین سنگ قیمتی مانند مروارید (تصویر زیر) است.

گل میخ های خوشه ای لیوان یکبار مصرف قهوه معاصری برای گل میخ های ساده هستند و به هر ظاهری خیره می شوند.

گوشواره های خوشه ای از گل میخ های ساده استادانه تر هستند و به گونه ای طراحی شده اند که ظاهری خیره کننده داشته باشند.

یک جواهر بی انتها می تواند راه درازی داشته باشد.

 

 • منابع:
  1. Earring Style Guidebook: Everything You Need to Know About the Different Types of Earrings
 • تبلیغات: 
  1. برنامه دولت برای حمایت از کسب و کارهای مجازی
  2. خبری از در آمد زایی میلیاردی جوانی با کمترین سرمایه!
  3. نکاتی که باید هنگام خرید مبل به آن دقت کنید
  4. بازیگر معروفی که در جنگلها چند هفته پیش گم شده!