حقایق جالب در مورد لباس کار آشپزی که از آن اطلاع ندارید

در حالی که از نظر فنی بخشی از لباس کار آشپزی سرآشپز نیست، حوله آشپزخانه یکی از لوازم جانبی مهم در آشپزخانه است.

می تواند به سرعت نشت ها را پاک کند، تخته برش را روی پیشخوان ثابت نگه دارد، یا قبل از اینکه بتوانید به دستکش فر خود برسید، ظرف داغ را از فر خارج کنید.

حوله های سنگین و جاذب بخرید و چند عدد بخرید تا همیشه یک حوله تمیز در دست داشته باشید. از آن برای پاک کردن مواد ریخته شده استفاده کنید، اما مطمئن شوید که از حوله مرطوب برای خارج کردن ظرف داغ از فر استفاده نکنید.

اگر پیش بند دارید، حوله اولین چیزی است که باید در یکی از جیب ها قرار دهید.

اینکه آیا به یک یا همه این موارد در آشپزخانه خود نیاز دارید یا نه به سطح مهارت شما و مدت زمانی که در آشپزخانه می گذرانید بستگی دارد.

اگر ساعت های طولانی را روی شعله داغ سپری می کنید و تمام مدت روی پاهای خود هستید، ممکن است از مفید بودن این موارد واقعا شگفت زده شوید.

لباس

یک ایده خوب این است که یک فضای کوچک در انباری یا نزدیک آشپزخانه خود که در آن این وسایل را نگهداری می کنید، اختصاص دهید.

به این ترتیب، اگر یک ماراتن آشپزی در راه است، آنجا هستند، اما اگر فقط صبحانه سریع صبح را قبل از رفتن به محل کار درست می کنید، می توانید از آنها چشم پوشی کنید.

واژه‌های «آشپز» و «آشپز» اغلب با هم اشتباه گرفته می‌شوند و به شیوه‌ای نامناسب استفاده می‌شوند، گویی مترادف یکدیگرند، اما این درست نیست.

سرآشپز رئیس آشپزخانه است، کارکنان آشپزخانه را هدایت می کند، منو را تهیه می کند و بر فعالیت ها نظارت می کند. او اغلب وظایف مدیریتی نیز دارد و از تهیه مواد اولیه، آماده سازی اتاق رستوران و جزئیات سبک مراقبت می کند.

آشپز، در عوض، شخصیتی عملی تر است که طبق دستور سرآشپز، مستقیماً از تهیه ظروف مراقبت می کند.

تفاوت بین این دو شکل اغلب در یونیفرم تکرار می شود، حتی اگر پایه تقریباً یکسان باشد که از ژاکت، شلوار، پیش بند و برخی لوازم جانبی ساخته شده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.