حراج اولین دمپایی زنانه پاشنه بلند ملکه بریتانیا

خانم هایی که به دنبال دمپایی زنانه پاشنه بلند برای پاهای مشکل دار هستند یا باید محدودیت های بهداشتی خاصی را هنگام انتخاب کفش مناسب در نظر بگیرند، آنچه را که به دنبال آن هستند در Avena پیدا خواهند کرد.

عملکرد ضد ضربه برخی از دمپایی های ما باعث تسکین پاهای شما می شود، به آرامی گام های شما را صاف می کند و از کمر و مفاصل شما محافظت می کند.

دمپایی های سالم همچنین دارای یک بالشتک در ناحیه پاشنه هستند که ضربه را جذب می کند و راحتی بیشتری را ایجاد می کند.

یک مزیت بسیار ویژه آهنرباهای کوچکی است که در برخی از دمپایی ها تعبیه شده است. وقتی آنها را می پوشید، نقاط طب فشاری کف پای شما را ماساژ می دهند.

برای اطمینان از ماندگاری طولانی مدت دمپایی، فقط از مواد باکیفیت و مقاوم مانند چرم گاو و چرم جیر، پارچه و نمد پشمی در ساخت آنها استفاده می شود.

دمپایی

به هر حال، ما نه تنها از نمد برای دمپایی نمدی زنانه خود استفاده می کنیم.

مواد قابل تنفس را می توان به عنوان ماده رویه تقریباً در همه دمپایی ها یافت زیرا به ویژه سازگار با پوست، قوی و کشسان است.

این پارچه دارای اثر تنظیم کننده دما است، بنابراین می توانید در زمستان و تابستان دمپایی نمدی بپوشید. از سوی دیگر، با قاطرها یا پاپوش های پوست بره، برای روزهای سرد کاملاً مجهز هستیدپایان.

آستر نازک پوست بره گرمای دلپذیر را فراهم می کند و همچنین دارای اثر ضد باکتریایی و خشک شدن سریع است لغزش با پای برهنه در دمپایی مشکلی ندارد.

برای اکثر خانم ها، انتخاب دمپایی مناسب به فصل، فرم پا و ترجیحات شخصی از نظر ظاهر بستگی دارد.

ما در آونا سه نوع مختلف دمپایی برای زنان با مولدها، پاپوش ها و دمپایی های خود ارائه می دهیم که همگی برای بهترین تناسب و سلامت پا بهینه شده اند.