جایزه معتبر تجاری نوآوری در کوره آجر

برنامه های جوایزی برای تقریباً هر جنبه قابل تصور در زمینه معماری و محیط ساخته شده وجود دارد. این به طور مناسب شامل یکی از متواضع ترین و در عین حال جدایی ناپذیرترین عناصر دنیای ما می شود.

هر سال، جایزه معتبر تجاری نوآوری و مهارت در آجر نسوز نما طوسی تجاری را جشن می گیرد. این دسته اوج نمایش طراحی آجر برای صنعت است. دسته‌های جایزه  شامل پروژه‌های تجاری و مسکونی می‌شود که نمونه‌ای از هنر و نوآوری برجسته از طریق استفاده از آجر و سنگ‌فرش‌های سفالی است.

جدیدترین برنده شایستگی Think Brick، معماران جان واردل به دلیل کار فوق العاده اش در ساختمان یادگیری و آموزش در پردیس Clayton دانشگاه موناش بود که بر افزایش استفاده از مواد در ساختمان های آموزش عالی استرالیا تاکید کرد.

با ظهور رونق قابل توجه ساخت و ساز در این نوع شناسی، آجر سیلیسی ابهر به دلیل دوام، مقاومت در برابر حوادث شدید آب و هوا و قابلیت های ساختاری بی پایان، دوباره محبوبیت خود را افزایش داد.

اما به ندرت شاهد استفاده از آن به زیبایی، خلاقیت و سادگی در ساختمان یادگیری و آموزش هستیم.
ساختمان یادگیری و آموزش (LTB) برای دانشگاه موناش یک مرکز آموزشی چند دانشکده است که بخش قابل توجهی از بار آموزشی دانشجویان را برای پردیس Clayton ارائه می دهد.

فضاهای آموزش رسمی و نوآورانه با مراکز یادگیری غیررسمی آجر نسوز تکسچر تکمیل می شوند که انواع تنظیمات مطالعه را ارائه می دهند.

فرم های داخلی و مادی بودن فضاهای داخلی و خارجی و بین ساختمان و محوطه دانشگاه را منعکس می کند. خیابان‌ها، حیاط‌ها، پل‌ها، بالکن‌ها و پله‌ها به دره‌ها، صخره‌ها، رشته‌ها، تخت‌خواب‌ها، لانه‌ها و آمفی‌تئاترهایی تبدیل می‌شوند که برای ایجاد منظره داخلی طراحی شده‌اند.

فرم‌های برج‌های آجری در فضای داخلی برای قاب‌بندی فضاها عمل می‌کنند. آنها همچنین یادآور سازه های آجر نسوز سفید آذرخش دیگر هستند.

برای مثال، آن‌ها خصوصیات منحنی و باریک خود را با کوره‌های سفال‌سازی استوک-آن-ترنت در انگلستان به اشتراک می‌گذارند.

 • منابع:
  1. In honour of brick: Learning and Teaching building by John Wardle Architects
 • تبلیغات: 
  1. کاخ سفید به خاطر یک میز پلاستیکی غرق در آتش شد
  2. راز نهفته در فضا و سفینه های فضایی!
  3. با گردو شوره سر را درمان کنید
  4. برنج بخورید ولی لاغر بمانید!