مردی که با اسکاج فلفل دلمه ای تن خود را کیسه می کشید

هیچ کس آشپزی با قابلمه و ماهیتابه های لکه دار را دوست ندارد، بنابراین وقتی می شویید و می شویید دردسرساز می شود….. و آن تکه های غذای سرسخت هنوز به ته ظرف چسبیده اند.

 شما ممکن است از یک اسکاج فلفل دلمه ای تمیز کردن، جوش شیرین و حتی آب داغ استفاده کنید ، اما حتی همه این موارد با هم گاهی اوقات هنوز برای پاک کردن تکه‌های غذای گیر کرده کافی نیستند.

اگر تا به حال مجبور شده اید بیش از حد لازم تلاش کنید تا تکه های غذای گیر کرده یا حتی مواد غذایی سوخته را از قابلمه ها و تابه های خود پاک کنید، کاملا متوجه هستیم.

خبر خوب این است که ما می دانیم که بهترین چیز برای استفاده در لکه های سرسخت مواد غذایی: شما به یک پد تمیز کردن نیاز دارید، اما به طور خاص به  اسکرابر پشم فولادی

این  اسکرابر فلزی همچنین به عنوان  پشم فولادی شناخته می شود زیرا یک توپ مات شده از نخ های فولادی است.

اسکاج

در واقع شبیه نسخه فلزی پاف دوش است! این «پفک فلزی» به جای پد تمیزکننده سبز بافت ریزتر که معمولاً با اسفنج‌های ظرفشویی پیدا می‌کنید استفاده می‌شود، اما بهتر است روی مواد مقاومی که هنگام استفاده از آن نه خراشیده می‌شوند و نه آسیب می‌بینند، استفاده می‌شود.

چیزی که باید به خاطر داشته باشید این است که این نوع  اسکرابر بسیار ساینده است بنابراین فقط برای قابلمه ها و تابه های بدون پوشش قابل برداشتن یا خراشیدن قابل استفاده است.

این بدان معناست که نمی‌توانید از آن در تابه‌های نچسب استفاده کنید و ما آن را روی ظروف شیشه‌ای یا ظروف پخت مانند ظروف پخت شیشه‌ای شما توصیه نمی‌کنیم، حتی اگر از شیشه بوروسیلیکات ساخته شده باشد.

این نوع شیشه ها فقط به این معنی است که در برابر تغییرات دما مقاوم هستند، نه در برابر خراشیدگی یا شکستن.

بنابراین، اگر تلاش زیادی برای از بین بردن لکه‌ها از شیشه انجام دهید، می‌توانید شیشه را خراش دهید و ترک‌های میکروسکوپی ایجاد کنید که می‌تواند منجر به شکستن ظرف شیرینی شیشه‌ای شما بعداً با گرم شدن شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.