انواع گلدان سفالی

معمولاً از گلدان های سفالی به عنوان کاشت استفاده می شود. آنها گلدان های شیکی خوبی هستند که به شما امکان می دهند باغ خوراکی و زینتی زیبایی داشته باشید. با این حال، گلدان های سفالی همه کاره هستند و کاربردهای دیگری نیز دارند که ممکن است با آنها آشنا نباشید. ما این موارد استفاده از گلدان های سفالی را در زیر فهرست کرده ایم. پیش بروید و آنها را کشف کنید.

1. فواره سفالی

می توانید از گلدان ها و کاسه های سفالی برای ساخت این فواره زیبای سفالی استفاده کنید. این پروژه آسان است و می توانید تمام اطلاعات مربوط به آن را در Instructables پیدا کنید.

2. کاشت برای باغ پری

گلدان های تراکوتا کاشت مناسبی برای ایجاد یک باغ پری هستند. ایجاد یک باغ پری در گلدان سفالی آسان است و می توانید فرزندان خود را در آن مشارکت دهید تا اشتیاق باغبانی خود را برای آنها تداوم بخشید.

3. سیگار سفالی

اگر می‌خواهید گوشت یا ماهی در فضای باز دود کنید، می‌توانید این دودکننده گلدان سفالی را به راحتی با رعایت این مراحل درست کنید.

4. زنگ باد سفالی

این یکی از خلاقانه ترین کاربردهای گلدان های سفالی است. شما می توانید از آنها برای ایجاد این زنگ باد شگفت انگیز استفاده کنید. یاد بگیرید چگونه در اینجا.

5. لاک پشت باغ تراکوتا

این لاک پشت های زیبا از گلدان های سفالی ساخته شده اند. قطعا یکی از تزئینی ترین کاربردهای گلدان های سفالی است. شما می توانید از این لاک پشت های شگفت انگیز برای دکوراسیون داخلی و خارجی استفاده کنید. نحوه ساخت آنها را در FaveCrafts بیاموزید.

6. تاج گل سفالی

این تاج گل قابل توجه از گلدان های سفالی ساخته شده است. می توانید آن را با گیاهان آبدار بکارید و درب ورودی خود را با آن تزئین کنید. شما می توانید آموزش آن را در اینجا پیدا کنید.

7. مخلوقات گلدان سفالی

این موجودات بسیار زیبا و زینتی هستند. آنها بسیار زیبا هستند و به اندازه کافی کوچک هستند که در هر جایی قرار می گیرند. می توانید از آنها برای تزئین میز، میز و قفسه استفاده کنید. دستورالعمل ها در اینجا موجود است.

8. تغذیه پرنده قابلمه سفالی

این یکی از خلاقانه ترین کاربردهای گلدان های سفالی است. شما می توانید با پیروی از این دستورالعمل ها یک گلدان سفالی را به این غذای شگفت انگیز پرنده تبدیل کنید.

9. استفاده دیگر از گلدان

می توانید این پوشش های غذایی فوق العاده را از گلدان های سفالی درست کنید. آنها برای محافظت از غذای شما در طول یک مهمانی باغ عالی هستند. MarthaStewart.com آموزش این پروژه را دارد.

10. نگهدارنده آب نبات دستگاه Gumball

اگر می خواهید این جا آب نبات ماشینی جذاب و زینتی درست کنید، مراحل زیر را دنبال کنید. آسان است و تنها چیزی که نیاز دارید یک قابلمه و نعلبکی سفالی است.

11. زنجیره باران

این یکی از فوق العاده ترین کاربردهای گلدان های سفالی است. این زنجیر بارانی بسیار تزیینی است و شما می توانید از آن ها برای تزیین فضای داخلی و خارجی خود استفاده کنید. راهنمای این پروژه شگفت انگیز DIY در Design Sponge موجود است.

12. کاپ کیک قابلمه ای تراکوتا

قابلمه های تراکوتا برای کاپ کیک مناسب هستند. اطلاعات بیشتر در مورد این ایده در The Imagination Tree موجود است.